Catering a firemnÚ akcie

Catering a firemnÚ akcieNa n├í┼í p┼Öedv├íno─Źn├ş ve─Ź├şrek organizov├ín SKonline s.r.o. dodnes r├ídi vzpom├şn├íme. Akce byla p┼Öipraven├í skute─Źn─Ť profesion├íln─Ť a nevyskytly se ┼ż├ídn├ę, ani drobn├ę t─Ť┼żkosti.

Miroslav Ludv├şk
MANHATTAN Development a.s.
Paragliding

paragliding

Pocit vo─żn├ęho letu na pad├íkovom klz├íku je ve─żmi intenz├şvny a s ni─Ź├şm neporovnate─żn├Ż. Spoznajte svet z v├Ż┼íky a po─Ćte s nami lieta┼ą. A pre v├Ą─Ź┼íiu z├íbavu vezmite aj svojich priate─żov alebo kolegov. Za┼żite nutn├║ d├ívku adrenal├şnu, dok├í┼żte si, ┼że to zvl├ídnete a pritom sa v├Żborne zab├ívajte.

Pod─ża toho, ─Źi sa chcete nau─Źi┼ą lieta┼ą alebo si lietanie len vysk├║┼ía┼ą, m├┤┼żete si vybra┼ą nieko─żkod┼łov├ę kurzy lietania, jednod┼łov├Ż ochutn├ívac├ş kurz alebo m├íte mo┼żnos┼ą vysk├║┼ía┼ą tandemov├ę lietanie vo dvojici s odborn├Żm in┼ítruktorom.

Slovensko v─Ćaka svojmu hornat├ęmu povrchu pon├║ka ve─żmi dobr├ę podmienky na tento n├ídhern├Ż ┼íport, ktor├Ż v┼íak z├ívis├ş aj od priazne po─Źasia. Ide├ílne s├║ predov┼íetk├Żm stredn├ę horsk├ę polohy v oblasti Liptova, Kys├║c a na Orave, na Donovaloch a Chopku, pohoria Z├ípadn├Żch a N├şzkych Tatier, Ve─żkej a Malej Fatry. V├Żborn├ę s├║ tie┼ż ter├ęny vo vy┼í┼í├şch poloh├ích kv├┤li mo┼żnosti doletie┼ą a┼ż do vzdialenosti nieko─żko kilometrov.

Na po┼żiadanie V├ím dok├í┼żeme v spolupr├íci s na┼íimi partnermi zabezpe─Źi┼ą ak├ęko─żvek slu┼żby pod─ża Va┼íich predst├ív. Pon├║kame paragliding pre v┼íetk├Żch - ├║pln├Żch za─Źiato─Źn├şkov i pokro─Źil├Żch, jednotlivcov i skupiny a to pod doh─żadom sk├║sen├Żch in┼ítruktorov. Krit├ęri├í a n├íro─Źnos┼ą prisp├┤sob├şme priamo Va┼íim po┼żiadavk├ím a mo┼żnostiam. Pre─Źo n├ís nevysk├║┼ía┼ą?

Pre bli┼ż┼íie detaily n├ís kontaktujte a presved─Źte sa o kvalite a v├Żhodnosti na┼íich slu┼żieb.


Catering a firemnÚ akcie, Slovensko, Slovakia spa resorts, K˙pele / Lßzný, Ubytovanie, k˙pele Slovenska
SKonline 2000-2006 (c), VÜetky prßva vyhradenÚ.