Catering a firemnÚ akcie

Catering a firemnÚ akcieDovo─żte, aby som sa V├ím po─Ćakovala za mysl├şm, ┼że vydaren├║ spolupr├ícu, profesion├ílne pripraven├Ż program a v├Żber prostredia, v ktorom sme sa s na┼íimi z├íkaznikmi c├ştili ve─żmi dobre. A tie┼ż ─Ćakujem za objednan├ę po─Źasie:)
Reakcie od na┼íich z├íkazn├şkov boli viac ako pozit├şvne - zabavili sa, odd├Żchli si a o to n├ím napokon i┼ílo. E┼íte raz ─Ćakujem a te┼í├şm sa na na┼íu bud├║cu spolupr├ícu.

Ing. Ivana Hrab─Ź├íkov├í, PhD.
REGADA, s.r.o.
Jazdenie na koni

Jazdenie

Hovor├ş sa, ┼że najkraj┼í├ş poh─żad na svet je z konsk├ęho chrbta. Doprajte si tento poh─żad a dokonal├ę splynutie s pr├şrodou po─Źas Va┼íich firemn├Żch dn├ş. Jazdenie poskytuje n├ídhern├Ż druh relax├ície a odpo─Źinku, ktor├Ż si Va┼íi zamestnanci zasl├║┼żia.

Konsk├Ż chrb├ít V├ím poskytne poh─żad, ak├Ż e┼íte nepozn├íte. Z konsk├ęho chrbta si vychutnajte spolo─Źn├ę jazdenie po l├║kach, vych├ídzky do h├┤r alebo ve─żh├┤r ─Źi prech├ídzky v sedle s doprovodom. Kto neholduje jazdectvu, ale m├í r├íd kone, nech ur─Źite sk├║si prech├ídzky v ko─Źiari, na saniach alebo v ter├ęnnom ko─Źi.

Ale kone neznamenaj├║ iba oddych a relax. V zime s nimi m├┤┼żete za┼żi┼ą aj celkom slu┼ín├Ż adrenal├şn a to v podobe skij├Âringu. Pri ┼łom sa ─Źlovek na ly┼żiach nech├í un├í┼ía┼ą lanom za be┼żiacim ko┼łom. ┼Że to znie zauj├şmavo a bolo by to zaru─Źen├ę spestrenie V├í┼ího firemn├ęho podujatia? To m├íte pravdu. Tak to vysk├║┼íajte!

Na po┼żiadanie V├ím dok├í┼żeme v spolupr├íci s na┼íimi partnermi zabezpe─Źi┼ą ak├ęko─żvek slu┼żby pod─ża Va┼íich predst├ív. Pon├║kame V├ím r├┤zne druhy jazdenia, na r├┤znych miestach doma i v zahrani─Ź├ş, jazdi┼ą m├┤┼żete na vlastn├Żch ko┼łoch alebo pre V├ís kone zabezpe─Ź├şme. Krit├ęri├í a n├íro─Źnos┼ą prisp├┤sob├şme priamo Va┼íim po┼żiadavk├ím a mo┼żnostiam. Pre─Źo n├ís nevysk├║┼ía┼ą?

Pre bli┼ż┼íie detaily n├ís kontaktujte a presved─Źte sa o kvalite a v├Żhodnosti na┼íich slu┼żieb.


Catering a firemnÚ akcie, Slovensko, Slovakia spa resorts, K˙pele / Lßzný, Ubytovanie, k˙pele Slovenska
SKonline 2000-2006 (c), VÜetky prßva vyhradenÚ.