Catering a firemné akcie

Catering a firemné akcieJako objednavatel jsme konstatovali velmi dobrou kvalitu odvedené práce, špičkovou vybavenost firmy a kvalifikaci ochotně milých zaměstnanců.

Ladislav Porada
POPR spol. s.r.o., ČR
Potápanie

Potápanie

Fascinuje Vás krása modrého ticha a chceli by ste pod vodou na vlastné oči vidieť koraly, morské korytnačky, delfíny, či dokonca žraloky alebo vraky lodí? S nami to nie je problém. Venujte sebe a svojim zamestnancom nezabudnuteľný predĺžený víkend alebo týždeň zameraný na potápanie.

Naučíte sa základy potápania, uvidíte krásy podvodného sveta na vlastné oči, zažijete veľa zábavy so svojimi kolegami a utužíte vzťahy v pracovnom kolektíve, čím urobíte veľa pre svoju firmu, takže kým Vy budete smerovať ku dnu, Vaša firma pôjde hore.

Stačí Vám chuť to vyskúšať, my sa postaráme o ostatné. Odporučíme Vám vhodné lokality na potápanie doma alebo hocikde na svete, zabezpečíme Vám kompletnú výstroj a špičkových inštruktorov a postaráme sa aj o ďalší program podľa Vašich predstáv.

Nechajte sa teda zlákať aj Vy čarom modrého ticha a doprajte si zážitky na celý život!

Na požiadanie Vám dokážeme v spolupráci s našimi partnermi zabezpečiť akékoľvek služby podľa Vašich predstáv. Ponúkame potápanie na Slovensku i kdekoľvek na svete a môžete si vybrať zo širokej ponuky kurzov rekreačného, technického až profesionálneho potápania so špičkovými inštruktormi. Program a náročnosť potápania prispôsobíme priamo Vašim požiadavkám, skúsenostiam a možnostiam. Prečo nás nevyskúšať?

Pre bližšie detaily nás kontaktujte a presvedčte sa o kvalite a výhodnosti našich služieb.


Catering a firemné akcie, Slovensko, Slovakia spa resorts, Kúpele / Lázně, Ubytovanie, kúpele Slovenska
SKonline 2000-2006 (c), Všetky práva vyhradené.