Catering a firemné akcie

Catering a firemné akcieV předvečer semináře Den MUZO Slovensko jsme pořádali společenskou akci, kterou nám pomohla zajistit SKonline s.r.o. Svěřili jsme se do rukou odborníků, celá organizace proběhla hladce a naši klienti dodnes rádi vzpomínají..

Dana Lancingerová
MUZO Praha, ČR
Firemné olympiády

OlympiadyFiremné olympiády si získavajú čoraz väčšiu popularitu. Pripravte teda aj pre Vašu spoločnosť firemnú olympiádu, ktorou sa odmeníte sebe i svojim zamestnancom za celoročnú tvrdú prácu alebo dohodnite zápolenie s inými firmami a natrite to svojej konkurencii.

Vytrhnete seba i kolegov z hektického kolobehu života, zažijete ohromnú dávku zábavy, uvoľníte sa, pretiahnete si telo zdravým pohybom, upevníte svoje vzťahy s obchodnými partnermi a ak Vaša firma zvíťazí, určite si vyslúži rešpekt a obdiv, ide predsa aj o prestíž.

Vyberte pre svoju firemnú olympiádu tradičné, či netradičné disciplíny, kolektívne alebo individuálne športy, loptové a iné hry, adrenalínové súťaže, proste čokoľvek, čo Vás napadne. Pre SKonline nič nie je problém. Na požiadanie Vám dokážeme v spolupráci s našimi partnermi zabezpečiť akékoľvek služby. Výjdeme Vám maximálne v ústrety, pripravíme program podujatia presne podľa Vašich predstáv, zabezpečíme všetko potrebné na súťaže a disciplíny, poskytneme kompletný servis Vašim kolegom a obchodným partnerom a postaráme sa aj o sprievodný kultúrny program.

Program a náročnosť Vašej firemnej olympiády prispôsobíme priamo Vašim požiadavkám a možnostiam. Prečo nás nevyskúšať?

Pre bližšie detaily nás kontaktujte a presvedčte sa o kvalite a výhodnosti našich služieb.


Catering a firemné akcie, Slovensko, Slovakia spa resorts, Kúpele / Lázně, Ubytovanie, kúpele Slovenska
SKonline 2000-2006 (c), Všetky práva vyhradené.