Catering a firemnÚ akcie

Catering a firemnÚ akcieDovo─żte, aby som sa V├ím po─Ćakovala za mysl├şm, ┼że vydaren├║ spolupr├ícu, profesion├ílne pripraven├Ż program a v├Żber prostredia, v ktorom sme sa s na┼íimi z├íkaznikmi c├ştili ve─żmi dobre. A tie┼ż ─Ćakujem za objednan├ę po─Źasie:)
Reakcie od na┼íich z├íkazn├şkov boli viac ako pozit├şvne - zabavili sa, odd├Żchli si a o to n├ím napokon i┼ílo. E┼íte raz ─Ćakujem a te┼í├şm sa na na┼íu bud├║cu spolupr├ícu.

Ing. Ivana Hrab─Ź├íkov├í, PhD.
REGADA, s.r.o.
Firemn├ę olympi├ídy

OlympiadyFiremn├ę olympi├ídy si z├şskavaj├║ ─Źoraz v├Ą─Ź┼íiu popularitu. Pripravte teda aj pre Va┼íu spolo─Źnos┼ą firemn├║ olympi├ídu, ktorou sa odmen├şte sebe i svojim zamestnancom za celoro─Źn├║ tvrd├║ pr├ícu alebo dohodnite z├ípolenie s in├Żmi firmami a natrite to svojej konkurencii.

Vytrhnete seba i kolegov z hektick├ęho kolobehu ┼żivota, za┼żijete ohromn├║ d├ívku z├íbavy, uvo─żn├şte sa, pretiahnete si telo zdrav├Żm pohybom, upevn├şte svoje vz┼ąahy s obchodn├Żmi partnermi a ak Va┼ía firma zv├ş┼ąaz├ş, ur─Źite si vysl├║┼żi re┼ípekt a obdiv, ide predsa aj o prest├ş┼ż.

Vyberte pre svoju firemn├║ olympi├ídu tradi─Źn├ę, ─Źi netradi─Źn├ę discipl├şny, kolekt├şvne alebo individu├ílne ┼íporty, loptov├ę a in├ę hry, adrenal├şnov├ę s├║┼ąa┼że, proste ─Źoko─żvek, ─Źo V├ís napadne. Pre SKonline ni─Ź nie je probl├ęm. Na po┼żiadanie V├ím dok├í┼żeme v spolupr├íci s na┼íimi partnermi zabezpe─Źi┼ą ak├ęko─żvek slu┼żby. V├Żjdeme V├ím maxim├ílne v ├║strety, priprav├şme program podujatia presne pod─ża Va┼íich predst├ív, zabezpe─Ź├şme v┼íetko potrebn├ę na s├║┼ąa┼że a discipl├şny, poskytneme kompletn├Ż servis Va┼íim kolegom a obchodn├Żm partnerom a postar├íme sa aj o sprievodn├Ż kult├║rny program.

Program a n├íro─Źnos┼ą Va┼íej firemnej olympi├ídy prisp├┤sob├şme priamo Va┼íim po┼żiadavk├ím a mo┼żnostiam. Pre─Źo n├ís nevysk├║┼ía┼ą?

Pre bli┼ż┼íie detaily n├ís kontaktujte a presved─Źte sa o kvalite a v├Żhodnosti na┼íich slu┼żieb.


Catering a firemnÚ akcie, Slovensko, Slovakia spa resorts, K˙pele / Lßzný, Ubytovanie, k˙pele Slovenska
SKonline 2000-2006 (c), VÜetky prßva vyhradenÚ.