Catering a firemné akcie

Catering a firemné akcieJako objednavatel jsme konstatovali velmi dobrou kvalitu odvedené práce, špičkovou vybavenost firmy a kvalifikaci ochotně milých zaměstnanců.

Ladislav Porada
POPR spol. s.r.o., ČR
Rafting a splavy riek

Rafting

Pre veľa ľudí je rafting ideálny nástroj na zbavenie sa prebytočného adrenalínu. Keďže všetci členovia posádky musia spolupracovať a spojiť svoje sily, je tiež vhodný ako teambuilding. Nenechajte si ujsť zápas s vodným živlom na člne, prekonajte rôzne prekážky, pereje i vlastný strach.

Slovensko ponúka pre rafting a splavovanie široké možnosti - od prirodzených vodných tokov po umelé vodné kanály, kde trénujú aj olympijskí víťazi (umelý vodný kanál v Liptovskom Mikuláši a v Čunove).

Ideálne na dlhšie splavy sú rieky: Váh, Nitra, Hron, Ipeľ, Ondava. Veľmi obľúbené sú i perejovitejšie korytá riek, ako sú rieky Belá, Dunajec a Hornád. Pre milovníkov pokojných vôd sú ideálne na splavy ramená riek Dunaj a Morava.

Okrem týchto riek Vám splavy zabezpečíme aj na vychýrených raftárskych riekach v zahraničí, ako je napríklad prekrásna slovinská rieka Soca, ale aj inde na svete na hociktorom kontinente.

Na požiadanie Vám dokážeme v spolupráci s našimi partnermi zabezpečiť akékoľvek služby podľa Vašich predstáv. Ponúkame splavy pre všetkých - úplných začiatočníkov, rodiny s deťmi, jednotlivcov i skupiny a to pod dohľadom skúsených inštruktorov. Kritériá a náročnosť prispôsobíme priamo Vašim požiadavkám a možnostiam. Prečo nás nevyskúšať?

Pre bližšie detaily nás kontaktujte a presvedčte sa o kvalite a výhodnosti našich služieb.


Catering a firemné akcie, Slovensko, Slovakia spa resorts, Kúpele / Lázně, Ubytovanie, kúpele Slovenska
SKonline 2000-2006 (c), Všetky práva vyhradené.