Catering a firemnÚ akcie

Catering a firemnÚ akcieProstredn├şctvom SKonline s.r.o. na┼ía spolo─Źnos┼ą organizovala v tomto roku nieko─żko firemn├Żch akci├ş pre na┼íich obchodn├Żch z├ístupcov. V┼íetky boli pripraven├ę na ve─żmi vysokej profesion├ílnej ├║rovni, SKonline s.r.o. v┼żdy vy┼ílo maxim├ílne v ├║strety.


Martina Farkašovská, M.B.A.
Generali Pois┼ąov┼ła a.s, SR
Rafting a splavy riek

Rafting

Pre ve─ża ─żud├ş je rafting ide├ílny n├ístroj na zbavenie sa prebyto─Źn├ęho adrenal├şnu. Ke─Ć┼że v┼íetci ─Źlenovia pos├ídky musia spolupracova┼ą a spoji┼ą svoje sily, je tie┼ż vhodn├Ż ako teambuilding. Nenechajte si ujs┼ą z├ípas s vodn├Żm ┼żivlom na ─Źlne, prekonajte r├┤zne prek├í┼żky, pereje i vlastn├Ż strach.

Slovensko pon├║ka pre rafting a splavovanie ┼íirok├ę mo┼żnosti - od prirodzen├Żch vodn├Żch tokov po umel├ę vodn├ę kan├íly, kde tr├ęnuj├║ aj olympijsk├ş v├ş┼ąazi (umel├Ż vodn├Ż kan├íl v Liptovskom Mikul├í┼íi a v ─îunove).

Ide├ílne na dlh┼íie splavy s├║ rieky: V├íh, Nitra, Hron, Ipe─ż, Ondava. Ve─żmi ob─ż├║ben├ę s├║ i perejovitej┼íie koryt├í riek, ako s├║ rieky Bel├í, Dunajec a Horn├íd. Pre milovn├şkov pokojn├Żch v├┤d s├║ ide├ílne na splavy ramen├í riek Dunaj a Morava.

Okrem t├Żchto riek V├ím splavy zabezpe─Ź├şme aj na vych├Żren├Żch raft├írskych riekach v zahrani─Ź├ş, ako je napr├şklad prekr├ísna slovinsk├í rieka Soca, ale aj inde na svete na hociktorom kontinente.

Na po┼żiadanie V├ím dok├í┼żeme v spolupr├íci s na┼íimi partnermi zabezpe─Źi┼ą ak├ęko─żvek slu┼żby pod─ża Va┼íich predst├ív. Pon├║kame splavy pre v┼íetk├Żch - ├║pln├Żch za─Źiato─Źn├şkov, rodiny s de┼ąmi, jednotlivcov i skupiny a to pod doh─żadom sk├║sen├Żch in┼ítruktorov. Krit├ęri├í a n├íro─Źnos┼ą prisp├┤sob├şme priamo Va┼íim po┼żiadavk├ím a mo┼żnostiam. Pre─Źo n├ís nevysk├║┼ía┼ą?

Pre bli┼ż┼íie detaily n├ís kontaktujte a presved─Źte sa o kvalite a v├Żhodnosti na┼íich slu┼żieb.


Catering a firemnÚ akcie, Slovensko, Slovakia spa resorts, K˙pele / Lßzný, Ubytovanie, k˙pele Slovenska
SKonline 2000-2006 (c), VÜetky prßva vyhradenÚ.