Catering a firemné akcie

Catering a firemné akcieDovoľte, aby som sa Vám poďakovala za myslím, že vydarenú spoluprácu, profesionálne pripravený program a výber prostredia, v ktorom sme sa s našimi zákaznikmi cítili veľmi dobre. A tiež ďakujem za objednané počasie:)
Reakcie od našich zákazníkov boli viac ako pozitívne - zabavili sa, oddýchli si a o to nám napokon išlo. Ešte raz ďakujem a teším sa na našu budúcu spoluprácu.

Ing. Ivana Hrabčáková, PhD.
REGADA, s.r.o.

Teambuilding, športy a extrémy

Teambuilding na zemi, vo vode, vo vzduchu, všade. V akomkoľvek ročnom období.

Teambuilding je výborným prostriedkom pre zlepšovanie vzťahov v kolektívoch či pre motiváciu zamestnancov. Možno si želáte ísť na turistiku, raftovať v člne, zajazdiť si na koni, plachtiť na padáku, zliezať jaskyne, vyliezť si náročnejší vysokohorský vrchol, užiť si trochu adrenalínu a prevetrať si svoje telo, ale stále sa neviete odhodlať alebo neviete ako a kde začať, kde ísť, ako sa tam dostať, kde prespať, kde sa najesť a mnoho iných detailov? Žiadny problém s SKonline. Môžeme Vám poradiť i asistovať pri vašich teambuildingových výletoch akéhokoľvek typu - stačí nám len napísať a stručne načrtnúť vaše predstavy.

Na požiadanie Vám dokážeme v spolupráci s našimi partnermi zabezpečiť akékoľvek služby podľa Vašich predstáv. Ponúkame športové činnosti pre všetkých - uplných začiatočníkov, rodiny s deťmi, jednotlivcov i skupiny. Kritériá a náročnosť prispôsobíme priamo Vašim požiadavkám a možnostiam. Prečo nás nevyskúšať?


Catering a firemné akcie, Slovensko, Slovakia spa resorts, Kúpele / Lázně, Ubytovanie, kúpele Slovenska
SKonline 2000-2006 (c), Všetky práva vyhradené.