Catering a firemné akcie

Catering a firemné akcieFirma SKonline zabezpečovala pre nás odborný seminár v Trenčianskych Tepliciach. Služby poskytnuté SKonline pri tejto akcii boli viac ako štandardné a prispeli k naplneniu cieľov seminára a vytvoreniu maximálnej pohody.

Ivan Varecka
Pioneer HI-BRED Slovensko s.r.o.

Tandemové zoskoky

TandemAk chcete vo Vašej firme upevniť vzťahy medzi zamestnancami, malá adrenalínovka je to pravé. Tandemový zoskok je jedinečná možnosť urobiť niečo uletené - 50 sekundový voľný pád z výšky 4000 m, rýchlosť 180km/hod., otvorenie padáka vo výške 1500 m, plachtenie a hladké pristátie. Počas plachtenia si naplno vychutnáte výhľad a naviac si môžete skúsiť aj riadenie padáka. To znie ako zážitok na celý život a ohromná zábava k tomu.

Tandemový zoskok je ideálny aj pre úplných začiatočníkov, ktorý nemajú nijaké skúsenosti so skákaním a radi by si to vyskúšali. Výhodou je hlavne pocit bezpečia a istoty, že otvorenie padáka a pristátie za Vás urobí skúsený inštruktor.

V prípade záujmu Vám zabezpečíme aj zhotovenie videozáznamu a fotodokumentácie z celého priebehu zoskoku vrátane voľného pádu. Zoskok je snímaný digitálnou kamerou upevnenou na prilbe kameramana skáčuceho spolu s tandemom.

Na požiadanie Vám dokážeme v spolupráci s našimi partnermi zabezpečiť akékoľvek služby podľa Vašich predstáv. Ponúkame tandemové zoskoky so skúsenými inštruktormi pre všetkých a všade, kde to možnosti a počasie dovolí. Kritériá prispôsobíme priamo Vašim požiadavkám a možnostiam. Prečo nás nevyskúšať?

Pre bližšie detaily nás kontaktujte a presvedčte sa o kvalite a výhodnosti našich služieb.


Catering a firemné akcie, Slovensko, Slovakia spa resorts, Kúpele / Lázně, Ubytovanie, kúpele Slovenska
SKonline 2000-2006 (c), Všetky práva vyhradené.