Catering a firemné akcie

Catering a firemné akcieV předvečer semináře Den MUZO Slovensko jsme pořádali společenskou akci, kterou nám pomohla zajistit SKonline s.r.o. Svěřili jsme se do rukou odborníků, celá organizace proběhla hladce a naši klienti dodnes rádi vzpomínají..

Dana Lancingerová
MUZO Praha, ČR
Paintball

Paintball

Paintball to je zaručená zábava, ozajstné uvoľnenie a zaslúžený rešpekt pre víťazov. Je to hra pre každého a hrá sa podľa rôznych scenárov. Varianty umožňujú vyhovieť akejkoľvek Vašej požiadavke. Tak neváhajte a zažite to pravé vzrušenie a zábavu.

Paintball je ideálna hra pre firemné akcie. Máte dojem, že by ste svojho šéfa či kolegu najradšej odstrelili? A prečo nie? Zastreľte svojho šéfa :-). Oblečte sa do vojenských maskáčov, nasaďte helmy, zoberte do rúk svoju zbraň a zastrieľajte si na svojich kolegov. „Vojna“ medzi jednotlivými oddeleniami Vašej firmy bude určite zaujímavá. Prípadne si to prostredníctvom paintballu vybavte s Vašou konkurenciou.

Pri paintballe je dôležitá schopnosť premýšľať, rýchlo sa rozhodovať a v neposlednom rade tiež kolektívna súhra, ktorá Váš tím preverí po každej stránke. Preto je paintball mimoriadne vhodný ako teambuildingová aktivita.

Na požiadanie Vám dokážeme v spolupráci s našimi partnermi zabezpečiť akékoľvek služby podľa Vašich predstáv. Ponúkame Vám paintball na rôznych miestach, podľa rôznych scenárov a v rôznych variantoch. Kritériá a náročnosť prispôsobíme priamo Vašim požiadavkám a možnostiam. Prečo nás nevyskúšať?

Pre bližšie detaily nás kontaktujte a presvedčte sa o kvalite a výhodnosti našich služieb.


Catering a firemné akcie, Slovensko, Slovakia spa resorts, Kúpele / Lázně, Ubytovanie, kúpele Slovenska
SKonline 2000-2006 (c), Všetky práva vyhradené.