Catering a firemnÚ akcie

Catering a firemnÚ akcieFirma SKonline zabezpe─Źovala pre n├ís odborn├Ż semin├ír v Tren─Źianskych Tepliciach. Slu┼żby poskytnut├ę SKonline pri tejto akcii boli viac ako ┼ítandardn├ę a prispeli k naplneniu cie─żov semin├íra a vytvoreniu maxim├ílnej pohody.

Ivan Varecka
Pioneer HI-BRED Slovensko s.r.o.

Paintball

Paintball

Paintball to je zaru─Źen├í z├íbava, ozajstn├ę uvo─żnenie a zasl├║┼żen├Ż re┼ípekt pre v├ş┼ąazov. Je to hra pre ka┼żd├ęho a hr├í sa pod─ża r├┤znych scen├írov. Varianty umo┼ż┼łuj├║ vyhovie┼ą akejko─żvek Va┼íej po┼żiadavke. Tak nev├íhajte a za┼żite to prav├ę vzru┼íenie a z├íbavu.

Paintball je ide├ílna hra pre firemn├ę akcie. M├íte dojem, ┼że by ste svojho ┼í├ęfa ─Źi kolegu najrad┼íej odstrelili? A pre─Źo nie? Zastre─żte svojho ┼í├ęfa :-). Oble─Źte sa do vojensk├Żch mask├í─Źov, nasa─Ćte helmy, zoberte do r├║k svoju zbra┼ł a zastrie─żajte si na svojich kolegov. ÔÇ×VojnaÔÇť medzi jednotliv├Żmi oddeleniami Va┼íej firmy bude ur─Źite zauj├şmav├í. Pr├şpadne si to prostredn├şctvom paintballu vybavte s Va┼íou konkurenciou.

Pri paintballe je d├┤le┼żit├í schopnos┼ą prem├Ż┼í─ża┼ą, r├Żchlo sa rozhodova┼ą a v neposlednom rade tie┼ż kolekt├şvna s├║hra, ktor├í V├í┼í t├şm prever├ş po ka┼żdej str├ínke. Preto je paintball mimoriadne vhodn├Ż ako teambuildingov├í aktivita.

Na po┼żiadanie V├ím dok├í┼żeme v spolupr├íci s na┼íimi partnermi zabezpe─Źi┼ą ak├ęko─żvek slu┼żby pod─ża Va┼íich predst├ív. Pon├║kame V├ím paintball na r├┤znych miestach, pod─ża r├┤znych scen├írov a v r├┤znych variantoch. Krit├ęri├í a n├íro─Źnos┼ą prisp├┤sob├şme priamo Va┼íim po┼żiadavk├ím a mo┼żnostiam. Pre─Źo n├ís nevysk├║┼ía┼ą?

Pre bli┼ż┼íie detaily n├ís kontaktujte a presved─Źte sa o kvalite a v├Żhodnosti na┼íich slu┼żieb.


Catering a firemnÚ akcie, Slovensko, Slovakia spa resorts, K˙pele / Lßzný, Ubytovanie, k˙pele Slovenska
SKonline 2000-2006 (c), VÜetky prßva vyhradenÚ.