Catering a firemnÚ akcie

Catering a firemnÚ akcieDovo─żte, aby som sa V├ím po─Ćakovala za mysl├şm, ┼że vydaren├║ spolupr├ícu, profesion├ílne pripraven├Ż program a v├Żber prostredia, v ktorom sme sa s na┼íimi z├íkaznikmi c├ştili ve─żmi dobre. A tie┼ż ─Ćakujem za objednan├ę po─Źasie:)
Reakcie od na┼íich z├íkazn├şkov boli viac ako pozit├şvne - zabavili sa, odd├Żchli si a o to n├ím napokon i┼ílo. E┼íte raz ─Ćakujem a te┼í├şm sa na na┼íu bud├║cu spolupr├ícu.

Ing. Ivana Hrab─Ź├íkov├í, PhD.
REGADA, s.r.o.
Cykloturistika

Cyklo

Cykloturistika je v├Żborn├Ż relax, kedy myse─ż vypne, koch├íte sa kr├ísou okolia, ale z├írove┼ł je aj previerkou kond├şcie, vytrvalosti a sebazaprenia. Doprajte si v r├ímci firemn├Żch dn├ş ─żah┼íiu cykloturistiku na uvo─żnenie alebo si vyt├Ż─Źte vy┼í┼íiu m├ętu a vyberte si n├íro─Źn├║, mo┼żno aj viacd┼łov├║ cyklot├║ru.

Spolo─Źn├í firemn├í cykloturistika v n├íro─Źn├Żch podmienkach s ┼ąa┼żk├Żmi st├║paniami a adrenal├şnov├Żmi zjazdmi utu┼ż├ş vz┼ąahy v kolekt├şve a je vhodnou teambuildingovou aktivitou, preto┼że hoci ka┼żd├Ż ┼íliape za seba, ste st├íle predov┼íetk├Żm t├şm.

Slovensko v─Ćaka svojmu ─Źlenit├ęmu reli├ęfu pon├║ka v├Żborn├ę podmienky na cestn├║ i horsk├║ cykloturistiku v n├ídhernom prostred├ş. Ak chcete spozna┼ą z bicykla in├ę k├║ty sveta, ┼żiaden probl├ęm, zabezpe─Ź├şme V├ím v┼íetko potrebn├ę pre cykloturistiku na hociktorom kontinente. Vysk├║┼íajte to a spoznajte nov├ę rozmery cykloturistiky.

Na po┼żiadanie V├ím dok├í┼żeme v spolupr├íci s na┼íimi partnermi zabezpe─Źi┼ą ak├ęko─żvek slu┼żby pod─ża Va┼íich predst├ív. Pon├║kame cykloturistiku pre v┼íetk├Żch - ├║pln├Żch za─Źiato─Źn├şkov, rodiny s de┼ąmi, jednotlivcov i skupiny a to aj pod doh─żadom sprievodcov. Krit├ęri├í a n├íro─Źnos┼ą trasy prisp├┤sob├şme priamo Va┼íim po┼żiadavk├ím a mo┼żnostiam. Pre─Źo n├ís nevysk├║┼ía┼ą?

Pre bli┼ż┼íie detaily n├ís kontaktujte a presved─Źte sa o kvalite a v├Żhodnosti na┼íich slu┼żieb.


Catering a firemnÚ akcie, Slovensko, Slovakia spa resorts, K˙pele / Lßzný, Ubytovanie, k˙pele Slovenska
SKonline 2000-2006 (c), VÜetky prßva vyhradenÚ.