Catering a firemné akcie

Catering a firemné akcieFirma SKonline zabezpečovala pre nás odborný seminár v Trenčianskych Tepliciach. Služby poskytnuté SKonline pri tejto akcii boli viac ako štandardné a prispeli k naplneniu cieľov seminára a vytvoreniu maximálnej pohody.

Ivan Varecka
Pioneer HI-BRED Slovensko s.r.o.

Cykloturistika

Cyklo

Cykloturistika je výborný relax, kedy myseľ vypne, kocháte sa krásou okolia, ale zároveň je aj previerkou kondície, vytrvalosti a sebazaprenia. Doprajte si v rámci firemných dní ľahšiu cykloturistiku na uvoľnenie alebo si vytýčte vyššiu métu a vyberte si náročnú, možno aj viacdňovú cyklotúru.

Spoločná firemná cykloturistika v náročných podmienkach s ťažkými stúpaniami a adrenalínovými zjazdmi utuží vzťahy v kolektíve a je vhodnou teambuildingovou aktivitou, pretože hoci každý šliape za seba, ste stále predovšetkým tím.

Slovensko vďaka svojmu členitému reliéfu ponúka výborné podmienky na cestnú i horskú cykloturistiku v nádhernom prostredí. Ak chcete spoznať z bicykla iné kúty sveta, žiaden problém, zabezpečíme Vám všetko potrebné pre cykloturistiku na hociktorom kontinente. Vyskúšajte to a spoznajte nové rozmery cykloturistiky.

Na požiadanie Vám dokážeme v spolupráci s našimi partnermi zabezpečiť akékoľvek služby podľa Vašich predstáv. Ponúkame cykloturistiku pre všetkých - úplných začiatočníkov, rodiny s deťmi, jednotlivcov i skupiny a to aj pod dohľadom sprievodcov. Kritériá a náročnosť trasy prispôsobíme priamo Vašim požiadavkám a možnostiam. Prečo nás nevyskúšať?

Pre bližšie detaily nás kontaktujte a presvedčte sa o kvalite a výhodnosti našich služieb.


Catering a firemné akcie, Slovensko, Slovakia spa resorts, Kúpele / Lázně, Ubytovanie, kúpele Slovenska
SKonline 2000-2006 (c), Všetky práva vyhradené.