Catering a firemnÚ akcie

Catering a firemnÚ akcieJako objednavatel jsme konstatovali velmi dobrou kvalitu odveden├ę pr├íce, ┼ípi─Źkovou vybavenost firmy a kvalifikaci ochotn─Ť mil├Żch zam─Ťstnanc┼».

Ladislav Porada
POPR spol. s.r.o., ─îR
Horská turistika

Turistika

Pom├┤┼żte svojej firme dosta┼ą sa na vrchol! Aby sa tam Va┼ía spolo─Źnos┼ą v biznise ocitla, je nutn├ę ma┼ą dobr├Ż a odoln├Ż pracovn├Ż t├şm, ktor├Ż dr┼ż├ş pokope a vie si pom├┤c┼ą. Preto vyu┼żite horsk├║ turistiku ako v├Żborn├║ teambuildingov├║ aktivitu. Horsk├í turistika je t├şmov├í z├íle┼żitos┼ą, pri ktorej je d├┤le┼żit├Ż ka┼żd├Ż ─Źlen t├şmu a ostatn├ş mu musia d├┤verova┼ą.

Spoznajte teda pri pe┼íom v├Żstupe najkraj┼íie pohoria a vrchy. Za asistencie sk├║sen├Żch horsk├Żch vodcov dostaneme V├í┼í kolekt├şv na vrchol ak├ęhoko─żvek pohoria doma i v zahrani─Ź├ş. Z├íle┼ż├ş iba na V├ís, ─Źi si vyberiete horsk├║ turistiku na Slovensku alebo pre V├ís zorganizujeme firemn├║ exped├şciu na niektor├Ż z vrchov kdeko─żvek na svete. Zozn├ímite sa s miestnou krajinou, ─żu─Ćmi, pomermi, fl├│rou i faunou a na vrchole zak├║site neopakovate─żn├Ż pocit v├ş┼ąazstva, ktor├Ż bude zados┼ąu─Źinen├şm za Va┼íu obrovsk├║ n├ímahu.

Dosta┼łte svoju firmu na vrchol t├Żm, ┼że ju tam vezmete!

Na po┼żiadanie V├ím dok├í┼żeme v spolupr├íci s na┼íimi partnermi zabezpe─Źi┼ą ak├ęko─żvek slu┼żby pod─ża Va┼íich predst├ív. Pon├║kame horsk├║ turistiku pre v┼íetk├Żch a kdeko─żvek na svete v sprievode horsk├Żch vodcov. Krit├ęri├í a n├íro─Źnos┼ą v├Żstupov prisp├┤sob├şme priamo Va┼íim po┼żiadavk├ím a mo┼żnostiam. Pre─Źo n├ís nevysk├║┼ía┼ą?

Pre bli┼ż┼íie detaily n├ís kontaktujte a presved─Źte sa o kvalite a v├Żhodnosti na┼íich slu┼żieb.


Catering a firemnÚ akcie, Slovensko, Slovakia spa resorts, K˙pele / Lßzný, Ubytovanie, k˙pele Slovenska
SKonline 2000-2006 (c), VÜetky prßva vyhradenÚ.