Catering a firemnÚ akcie

Catering a firemnÚ akcieDovo─żte, aby som sa V├ím po─Ćakovala za mysl├şm, ┼że vydaren├║ spolupr├ícu, profesion├ílne pripraven├Ż program a v├Żber prostredia, v ktorom sme sa s na┼íimi z├íkaznikmi c├ştili ve─żmi dobre. A tie┼ż ─Ćakujem za objednan├ę po─Źasie:)
Reakcie od na┼íich z├íkazn├şkov boli viac ako pozit├şvne - zabavili sa, odd├Żchli si a o to n├ím napokon i┼ílo. E┼íte raz ─Ćakujem a te┼í├şm sa na na┼íu bud├║cu spolupr├ícu.

Ing. Ivana Hrab─Ź├íkov├í, PhD.
REGADA, s.r.o.
Jaskyniarstvo

JaskyniarstvoLeg├ílne dobrodru┼żstvo v nepr├şstupn├Żch jaskyniach v Slovenskom krase

Nav┼ít├şvte za doprovodu vodcu zo Speleologickej vodcovskej slu┼żby be┼żne nepr├şstupn├ę jaskyne v Slovenskom krase. Sk├║sen├ş vodcovia zabezpe─Źia za┼íkolenie n├ív┼ítevn├şkov z jednolanovej techniky potrebnej pre zdolanie vertik├ílnych jask├Ż┼ł. Klienti s├║ po─Źas prekon├ívania zvisl├Żch stup┼łov jaskyne neust├íle isten├ş. N├ív┼íteva t├Żchto jask├Ż┼ł je hlbok├Żm z├í┼żitkom a d├íva nov├ę podnety aj do ka┼żdodenn├ęho ┼żivota...

Objavte podzemn├Ż svet v celej jeho kr├íse a nechajte sa unies┼ą n├ídherou v├Żtvorov pr├şrody. Ak u┼ż pozn├íte v┼íetky na┼íe pr├şstupn├ę jaskyne, pon├║kame V├ím op├Ą┼ą nie─Źo naviac - v├Żnimo─Źn├Ż zostup do be┼żne nepr├şstupn├Żch jask├Ż┼ł v Slovenskom krase a 15 jask├Ż┼ł v N├írodnej pr├şrodnej rezerv├ícii Dem├Ąnovsk├í dolina.

N├ív┼íteva t├Żchto jask├Ż┼ł je hlbok├Żm z├í┼żitkom a je neoby─Źajne silnou teambuidingovou adrenal├şnovou aktivitou, kedy v ┼ípeci├ílnej kombin├ęze, prilbe so svetlom a za ├║─Źasti sprievodcu vojdete do jaskyne, kde na V├ís ─Źakaj├║ ├║seky vo─żn├ęho lezenia, plazivky i v├Ą─Ź┼íie priestory s pekn├Żmi kvap─żami najrozli─Źnej┼í├şch druhov a farieb.

N├ív┼ítevu absolvujete pod veden├şm ─Źlena jaskynnej z├íchrannej slu┼żby HS alebo vodcu zo Speleologickej vodcovskej slu┼żby. Maxim├ílny po─Źet os├┤b na skupinu a jedn├ęho vodcu je 5 a budete potrebova┼ą ┼íportov├ę oble─Źenie a obuv. N├ív┼ítevu jaskyne je mo┼żn├ę uskuto─Źni┼ą aj vo ve─Źern├Żch hodin├ích.

Nechajte sa teda zl├íka┼ą aj Vy ─Źarom speleol├│gie a doprajte si z├í┼żitok na cel├Ż ┼żivot!

Na po┼żiadanie V├ím dok├í┼żeme v spolupr├íci s na┼íimi partnermi zabezpe─Źi┼ą ak├ęko─żvek slu┼żby pod─ża Va┼íich predst├ív. Pon├║kame jaskyniarstvo so sprievodcovskou slu┼żbou a zabezpe─Ź├şme V├ím aj potrebn├║ povinn├║ v├Żbavu. Krit├ęri├í a n├íro─Źnos┼ą zostupov do jask├Ż┼ł prisp├┤sob├şme priamo Va┼íim po┼żiadavk├ím a mo┼żnostiam. Pre─Źo n├ís nevysk├║┼ía┼ą?

Pre bli┼ż┼íie detaily n├ís kontaktujte a presved─Źte sa o kvalite a v├Żhodnosti na┼íich slu┼żieb.


Catering a firemnÚ akcie, Slovensko, Slovakia spa resorts, K˙pele / Lßzný, Ubytovanie, k˙pele Slovenska
SKonline 2000-2006 (c), VÜetky prßva vyhradenÚ.