Catering a firemnÚ akcie

Catering a firemnÚ akcieJako objednavatel jsme konstatovali velmi dobrou kvalitu odveden├ę pr├íce, ┼ípi─Źkovou vybavenost firmy a kvalifikaci ochotn─Ť mil├Żch zam─Ťstnanc┼».

Ladislav Porada
POPR spol. s.r.o., ─îR
Lety bal├│nom, helikopt├ęrou

Bal├│nPokia─ż si chcete spestri┼ą svoje firemn├ę podujatie vzn├í┼ían├şm nad krajinou a pokocha┼ą sa poh─żadom na ┼łu, dok├í┼żeme v├ím splni┼ą i tieto sny. Let bal├│nom alebo helikopt├ęrou je z├í┼żitok na cel├Ż ┼żivot, ve─Ć tak├ęto nie─Źo neza┼żijete ka┼żd├Ż de┼ł a poh─żad z v├Ż┼íky paluby sa V├ím natrvalo vryje do pam├Ąti.

Naviac posiln├şte kolekt├şvneho ducha Va┼íich zamestnancov, ke─Ć sa na palube vystriedaj├║ v┼íetci, vr├ítane t├Żch, ktor├ş maj├║ strach z v├Ż┼íok, ale kolekt├şv ich vyhecuje k tomu, ┼że to dok├í┼żu.

Vyhliadkov├Ż let bal├│nom je ur─Źen├Ż pre 1-3 osoby. Pri up├║tan├Żch letoch je bal├│n upevnen├Ż lanami a je schopn├Ż vyletie┼ą do v├Ż┼íky asi 30 metrov. Po─Źas jednotliv├Żch v├Żstupov sa m├┤┼że v bal├│ne vystrieda┼ą v├Ą─Ź┼íia skupina ─żud├ş. Za jednu hodinu sa odvezie cca 50 os├┤b.

Na po┼żiadanie V├ím dok├í┼żeme v spolupr├íci s na┼íimi partnermi zabezpe─Źi┼ą ak├ęko─żvek slu┼żby pod─ża Va┼íich predst├ív. Pon├║kame V├ím v├Żhliadkov├ę lety bal├│nom alebo helikopt├ęrou po─Źas cel├ęho roka za vhodn├ęho po─Źasia. Krit├ęri├í letov prisp├┤sob├şme priamo Va┼íim po┼żiadavk├ím a mo┼żnostiam. Pre─Źo n├ís nevysk├║┼ía┼ą?

Pre bli┼ż┼íie detaily n├ís kontaktujte a presved─Źte sa o kvalite a v├Żhodnosti na┼íich slu┼żieb.


Catering a firemnÚ akcie, Slovensko, Slovakia spa resorts, K˙pele / Lßzný, Ubytovanie, k˙pele Slovenska
SKonline 2000-2006 (c), VÜetky prßva vyhradenÚ.