Catering a firemné akcie

Catering a firemné akcieProstredníctvom SKonline s.r.o. naša spoločnosť organizovala v tomto roku niekoľko firemných akcií pre našich obchodných zástupcov. Všetky boli pripravené na veľmi vysokej profesionálnej úrovni, SKonline s.r.o. vždy vyšlo maximálne v ústrety.


Martina Farkašovská, M.B.A.
Generali Poisťovňa a.s, SR
Lety balónom, helikoptérou

BalónPokiaľ si chcete spestriť svoje firemné podujatie vznášaním nad krajinou a pokochať sa pohľadom na ňu, dokážeme vám splniť i tieto sny. Let balónom alebo helikoptérou je zážitok na celý život, veď takéto niečo nezažijete každý deň a pohľad z výšky paluby sa Vám natrvalo vryje do pamäti.

Naviac posilníte kolektívneho ducha Vašich zamestnancov, keď sa na palube vystriedajú všetci, vrátane tých, ktorí majú strach z výšok, ale kolektív ich vyhecuje k tomu, že to dokážu.

Vyhliadkový let balónom je určený pre 1-3 osoby. Pri upútaných letoch je balón upevnený lanami a je schopný vyletieť do výšky asi 30 metrov. Počas jednotlivých výstupov sa môže v balóne vystriedať väčšia skupina ľudí. Za jednu hodinu sa odvezie cca 50 osôb.

Na požiadanie Vám dokážeme v spolupráci s našimi partnermi zabezpečiť akékoľvek služby podľa Vašich predstáv. Ponúkame Vám výhliadkové lety balónom alebo helikoptérou počas celého roka za vhodného počasia. Kritériá letov prispôsobíme priamo Vašim požiadavkám a možnostiam. Prečo nás nevyskúšať?

Pre bližšie detaily nás kontaktujte a presvedčte sa o kvalite a výhodnosti našich služieb.


Catering a firemné akcie, Slovensko, Slovakia spa resorts, Kúpele / Lázně, Ubytovanie, kúpele Slovenska
SKonline 2000-2006 (c), Všetky práva vyhradené.