Catering a firemnÚ akcie

Catering a firemnÚ akcieDovo─żte, aby som sa V├ím po─Ćakovala za mysl├şm, ┼że vydaren├║ spolupr├ícu, profesion├ílne pripraven├Ż program a v├Żber prostredia, v ktorom sme sa s na┼íimi z├íkaznikmi c├ştili ve─żmi dobre. A tie┼ż ─Ćakujem za objednan├ę po─Źasie:)
Reakcie od na┼íich z├íkazn├şkov boli viac ako pozit├şvne - zabavili sa, odd├Żchli si a o to n├ím napokon i┼ílo. E┼íte raz ─Ćakujem a te┼í├şm sa na na┼íu bud├║cu spolupr├ícu.

Ing. Ivana Hrab─Ź├íkov├í, PhD.
REGADA, s.r.o.
Tarzania - lezeck├Ż raj

TarzaniaAk pl├ínujete firemn├║ akciu a chcete si u┼żi┼ą patri─Źn├║ d├ívku adrenal├şnu, miernu d├ívku fyzickej n├ímahy a hlavne perfektn├Ż z├í┼żitok, ur─Źite V├ím odpor├║─Źame nav┼ít├şvi┼ą lezeck├Ż raj Tarzania - prv├Ż horsk├Ż park na Slovensku s celoro─Źnou prev├ídzkou, ktor├Ż n├íjdete pod Chopkom v n├ídhernom prostred├ş Dem├Ąnovskej doliny.

V Tarzanii si m├┤┼żete vybra┼ą z dvoch tr├ís vybudovan├Żch pomocou 34 plo┼í├şn a 95 prek├í┼żok vo v├Ż┼íke pribli┼żne 4 a┼ż 7 m nad zemou. Modr├í trasa meria 281 m a ─Źerven├í 396 m. Pred vstupom do parku absolvujete in┼ítrukt├í┼ż a n├ícvik pou┼ż├şvania istiacej techniky a pri prekon├ívan├ş prek├í┼żok budete isten├Ż pomocou horolezeckej v├Żstroje. Bezpe─Źnos┼ą je na prvom mieste, sp├┤sob istenia vylu─Źuje mo┼żnos┼ą p├ídu a vstupy s├║ mo┼żn├ę len za priazniv├Żch poveternostn├Żch podmienok.

Doprajte si teda aj Vy perfektn├ę z├í┼żitky a kopec z├íbavy v horskom parku Tarzania! Naviac si m├┤┼żete vybra┼ą aj z ponuky ┼ípeci├ílnych teambuildingov├Żch programov, zameran├Żch na spolo─Źn├ę prekon├ívanie prek├í┼żok. Zlep┼í├ş sa t├Żm s├║─Źinnos┼ą v┼íetk├Żch ─Źlenov t├şmu a preh─║bi sa ich vz├íjomn├í d├┤vera.

Na po┼żiadanie V├ím dok├í┼żeme v spolupr├íci s na┼íimi partnermi zabezpe─Źi┼ą ak├ęko─żvek slu┼żby pod─ża Va┼íich predst├ív. Pon├║kame V├ím teambuildingov├ę i in├ę programy v Tarzanii a radi V├ím zabezpe─Ź├şme aj ─Ćal┼íie zauj├şmav├ę ┼íportov├ę aktivity. Krit├ęri├í a n├íro─Źnos┼ą V├í┼ího podujatia prisp├┤sob├şme priamo Va┼íim po┼żiadavk├ím a mo┼żnostiam. Pre─Źo n├ís nevysk├║┼ía┼ą?

Pre bli┼ż┼íie detaily n├ís kontaktujte a presved─Źte sa o kvalite a v├Żhodnosti na┼íich slu┼żieb.


Catering a firemnÚ akcie, Slovensko, Slovakia spa resorts, K˙pele / Lßzný, Ubytovanie, k˙pele Slovenska
SKonline 2000-2006 (c), VÜetky prßva vyhradenÚ.