Catering a firemné akcie

Catering a firemné akcieDovoľte, aby som sa Vám poďakovala za myslím, že vydarenú spoluprácu, profesionálne pripravený program a výber prostredia, v ktorom sme sa s našimi zákaznikmi cítili veľmi dobre. A tiež ďakujem za objednané počasie:)
Reakcie od našich zákazníkov boli viac ako pozitívne - zabavili sa, oddýchli si a o to nám napokon išlo. Ešte raz ďakujem a teším sa na našu budúcu spoluprácu.

Ing. Ivana Hrabčáková, PhD.
REGADA, s.r.o.
Tarzania - lezecký raj

TarzaniaAk plánujete firemnú akciu a chcete si užiť patričnú dávku adrenalínu, miernu dávku fyzickej námahy a hlavne perfektný zážitok, určite Vám odporúčame navštíviť lezecký raj Tarzania - prvý horský park na Slovensku s celoročnou prevádzkou, ktorý nájdete pod Chopkom v nádhernom prostredí Demänovskej doliny.

V Tarzanii si môžete vybrať z dvoch trás vybudovaných pomocou 34 plošín a 95 prekážok vo výške približne 4 až 7 m nad zemou. Modrá trasa meria 281 m a červená 396 m. Pred vstupom do parku absolvujete inštruktáž a nácvik používania istiacej techniky a pri prekonávaní prekážok budete istený pomocou horolezeckej výstroje. Bezpečnosť je na prvom mieste, spôsob istenia vylučuje možnosť pádu a vstupy sú možné len za priaznivých poveternostných podmienok.

Doprajte si teda aj Vy perfektné zážitky a kopec zábavy v horskom parku Tarzania! Naviac si môžete vybrať aj z ponuky špeciálnych teambuildingových programov, zameraných na spoločné prekonávanie prekážok. Zlepší sa tým súčinnosť všetkých členov tímu a prehĺbi sa ich vzájomná dôvera.

Na požiadanie Vám dokážeme v spolupráci s našimi partnermi zabezpečiť akékoľvek služby podľa Vašich predstáv. Ponúkame Vám teambuildingové i iné programy v Tarzanii a radi Vám zabezpečíme aj ďalšie zaujímavé športové aktivity. Kritériá a náročnosť Vášho podujatia prispôsobíme priamo Vašim požiadavkám a možnostiam. Prečo nás nevyskúšať?

Pre bližšie detaily nás kontaktujte a presvedčte sa o kvalite a výhodnosti našich služieb.


Catering a firemné akcie, Slovensko, Slovakia spa resorts, Kúpele / Lázně, Ubytovanie, kúpele Slovenska
SKonline 2000-2006 (c), Všetky práva vyhradené.