Catering a firemnÚ akcie

Catering a firemnÚ akcieDovo─żte, aby som sa V├ím po─Ćakovala za mysl├şm, ┼że vydaren├║ spolupr├ícu, profesion├ílne pripraven├Ż program a v├Żber prostredia, v ktorom sme sa s na┼íimi z├íkaznikmi c├ştili ve─żmi dobre. A tie┼ż ─Ćakujem za objednan├ę po─Źasie:)
Reakcie od na┼íich z├íkazn├şkov boli viac ako pozit├şvne - zabavili sa, odd├Żchli si a o to n├ím napokon i┼ílo. E┼íte raz ─Ćakujem a te┼í├şm sa na na┼íu bud├║cu spolupr├ícu.

Ing. Ivana Hrab─Ź├íkov├í, PhD.
REGADA, s.r.o.
Relax

  • Rekondi─Źn├ę a relaxa─Źn├ę pobyty
  • Pobyty v k├║pe─żoch
  • Antistresov├ę programy
  • Programov├ę pobyty na Slovensku i v zahrani─Ź├ş
  • Dovolenka na Slovensku i v zahrani─Ź├ş
  • Exotick├ę pobyty
  • V├Żlety

K├║pe─żn├ę, programov├ę ─Źi dovolenkov├ę pobyty maj├║ pozit├şvny vplyv na v├Żkonnos┼ą va┼íich kolegov ─Źi zamestnancov, tak pre─Źo to nespoji┼ą so zv├Ż┼íen├şm ich motiv├ície a zlep┼íen├şm ich vz┼ąahu ku spolo─Źnosti? Pon├║kame pobyty vo v┼íetk├Żch k├║pe─żn├Żch zariadeniach na Slovensku, disponujeme ┼íirokou ponukou cestovn├Żch kancel├írii zaoberaj├║cimi sa ako n├şzkon├íkladov├Żmi, tak exkluz├şvnymi dovolenkami s r├┤znymi zameraniami v zahrani─Ź├ş, zabezpe─Ź├şme pre v├ís na k─ż├║─Ź v├Żlety ─Źi ubytovanie s vybran├Żmi slu┼żbami v ─żubovo─żnej lokalite.

Va┼ía invest├şcia do zdravia a odpo─Źinku va┼íich zamestnancov sa v├ím mnohon├ísobne vr├íti.

Akcie realizovan├ę pomocou SKonline s├║ v─Ćaka na┼íej cenovej politike a dobr├Żm kontaktom s kooperuj├║cimi partnermi ─Źasto lacnej┼íie, ako keby ste ich realizovali na vlastn├║ p├Ąs┼ą. Po porovnan├ş na┼íej ponuky s konkuren─Źn├Żmi agent├║rami na┼íi klienti tie┼ż prakticky v┼żdy hovoria o nemal├Żch rozdieloch, tak pre─Źo n├ís nevysk├║┼ía┼ą?

Catering a firemnÚ akcie, Slovensko, Slovakia spa resorts, K˙pele / Lßzný, Ubytovanie, k˙pele Slovenska
SKonline 2000-2006 (c), VÜetky prßva vyhradenÚ.